Inovativní přístup,
efektivní řešení a profesionalita

Postaráme se o vaši zakázku od začátku do konce. Stačí nám, když nosíte nápad v hlavě, protože o jeho realizaci se už postaráme my. Umíme výsledný výrobek společně s vámi navrhnout v naší digitální kanceláři. Následně vyrobíme produkt s vysokou přesností a zároveň se postaráme o jeho povrchovou úpravu. Vše na jednom místě, s precizní technologickou zručností našich odborníků. A samozřejmě v termínu. Komplexní zakázková výroba na jednom místě s použitím inovativních technologií.

Zadat poptávku
Služba

Digitalizace podkladů

Služba

Řezání

Služba

CNC ohýbání

Služba

Pískování

Služba

Gravírování

Služba

Povrchové úpravy

Služba

Dodávky materiálů

Služba

Doprava

Máme špičkové
odborníky

Proč právě Plehaso?

Předem budete vědět, kolik zaplatíte, transparentně vám vytvoříme kalkulaci. Digitalizujeme dodané podklady a vytvoříme šablony pro přesnou výrobu. Rádi vám poradíme, konzultace ještě před samotnou výrobou jsou u nás samozřejmostí. Doporučíme vám nejlepší výrobní postup s použitím inovativních technologií. Zajistíme dopravu hotových výrobků kamkoli budete potřebovat.

background image
Reference
 • Oceňujeme především odborný
  a profesionální přístup.
  Nová 3D loga jsme měli už 14 dní
  před termínem.

  Naše firma procházela rebrandingem a potřebovali jsme nová 3D loga, na které jsme poměrně spěchali. Líbila se nám prezentace firmy Plehaso a navíc jejich reference. Takhle by to mělo fungovat všude – oceňujeme především jejich odborný a profesionální přístup. Nová 3D loga jsme měli už 14 dní před termínem. Výsledek předčil naši představu. Děkujeme.

  Tomáš Novák

  Ředitel

background
Spolupracujeme
 • tescan
 • vakuum
 • prometal
 • skodovka