Dokumenty

Plehaso. Spolehlivý partner ve výrobě

Jsme česká technologická a výrobní společnost. Zaměřujeme se na dělení materiálů a zakázkovou výrobu. Vyrábíme součástky pro mikroskopy, radary a další zařízení. Odebírají od nás firmy z celého světa.

Můžete se na nás spolehnout

Poskytujeme individuální a přesná řešení, která naše zákazníky posouvají o krok dále. Zakládáme si na kvalitní a přesné výrobě, dodržujeme termíny. Jsme spolehlivým partnerem, který vám zajistí kvalitní služby se zárukou.

Měníme vaše nápady ve skutečnost

Nemusíte mít hotové technické výkresy, abychom dokázali vyrobit přesně to, co potřebujete. Stačí nám váš nápad – o vše ostatní se postará naše výrobní kancelář. Přenese vaše nápady na technické výkresy a naši odborníci z nich vyrobí finální produkt.

Máme tým odborníků

Máme co nabídnout, proto u nás pracují odborníci, na které se můžete spolehnout. Díky jejich důkladnému přístupu a nasazení plníme termíny a kvalitu dodávek.

Máme rádi inovativní přístup

Nechceme věci dělat postaru, jdeme s dobou. Cítíme zodpovědnost, za to, co děláme, a jak to děláme – proto hledáme nové trendy a technologie, které uvádíme do praxe. Ať už je to nákup nových a kvalitnějších strojů, školení našich odborníků nebo optimalizace procesů.

Podnikáme zeleně

Snažíme se maximálně omezit náš dopad na životní prostředí. Zachovat přírodu stejně krásnou pro příští generace. Věříme, že i menší změnou můžeme pomoct. Proto používáme moderní technologie, u kterých nevzniká tolik odpadu, stejně jako věci recyklujeme a používáme znova, pokud je to možné. Aktivně pracujeme na snížení spotřeby elektrické energie, vody a dalších zdrojů.

Můžete se na nás spolehnout

Poskytujeme inovativní a přesná řešení, která naše zákazníky posouvají o krok dále. Zakládáme si na kvalitní a přesné výrobě, dodržujeme termíny. Jsme spolehlivým partnerem, který vám zajistí kvalitní služby se zárukou.

Dělíme materiály vodním paprskem a laserem, ohraňujeme je a lisujeme. Poskytujeme komplexní servis a odbornou podporu během celého procesu zakázky. Včetně projektové kanceláře a poradenství před samotnou realizací.

Zadat poptávku
background
Spolupracujeme
  • tescan
  • vakuum
  • prometal
  • skodovka