baner
baner

Řezání a dělení materiálu

Plehaso k.s. je ryze česká, dynamicky se rozvijející technologická společnost, profilující se v oblasti moderního zpracování plechů.
Zabývá se zakázkovou výrobou z různých druhů materiálu. Použité moderní technologie na poli dělení materiálů nám pomáhají zvýšit kvalitu výrobků a také rychlost realizace zakázek.
Spokojení zákazníci v nás nacházejí spolehlivého partnera, jež je schopen zajistit kvalitní služby se zárukou a také rychlost vyřízení i těch nejnáročnějších požadavků na realizaci výrobků.

Metody

Laserové řezání

Číst dále

Vodní paprsek

Číst dále

Ohýbání

Číst dále

3D vodní paprsek

Číst dále

Projekty

Plehaso, k. s.

Jsme ryze česká technologická společnost, profilující se v oblasti moderního zpracování materiálů. Zabýváme se zakázkovou výrobou z široké škály materiálů, s použitím technologie laserového řezání a řezání vodním paprskem.

Velkoobchod
Sériová výroba
iDilna.cz

iDilna.cz je službou společnosti Plehaso, k. s. a je určena všem domácím kutilům, kteří potřebují vytvořit vlastní kovové, dřevěné či plastové díly, pro své nápady, projekty a další vychytávky. iDílna.cz pomáhá realizovat Vaše nápady.

Zakázková výroba
Hobby a profi dílů
SawCAD.cz

SawCAD je jedinečná online aplikace pro kreslení, kalkulace a objednávání Vašich dílů. Jedná se o CAD program, vyvinutý pro společnost Plehaso, k. s., určený pro 2D kreslení. Vyzkoušejte uživatelsky jednoduché a příjemné prostředí s mnoha funkcemi.

Program pro kreslení
Vašich originálních dílů
3Dlogodesign.cz

Nechejte si vyrobit 3D logo nebo nápis, které osloví Vaše zákazníky, nebo využijte unikátní možnosti pronájmu! Vyberte si z mnoha dostupných materiálů, povrchových úprav nebo podsvícení a upoutejte nové zákazníky.

Pronájem a prodej 3D log a nápisů
Pěnové výplně

Pěnové výplně a fixace zajišťují maximální ochranu a profesionální vzhled Vašeho vybavení, nářadí, součástek, ale také chladných a střelných zbraní. Vyrábíme je na míru, podle Vašich požadavků, máte tedy jistotu, že vše bude přesně na svém místě.

Spolupráce

sawcad
sawcad
sawcad

Kontakt

Plehaso k.s., Pražská 40, Plaňany 281 04
telefon +420 321 792 380
email info@plehaso.cz