Měníme vaše nápady ve skutečnost,
s přesností až 0,1 mm.

Zadat poptávku

Dělíme materiály vodním paprskem a laserem, ohraňujeme je a lisujeme. Poskytujeme komplexní servis a odbornou podporu během celého procesu zakázky. Včetně projektové kanceláře a poradenství před samotnou realizací.

Jsme profesionálové nejen v dělení materiálů

Máme odborníky a využíváme inovativní technologie.

Aktivně řešíme problémy, které mohou při zakázkové výrobě vzniknout.

Díky tomu vám zaručujeme vysokou kvalitu výrobků. Na nás se můžete spolehnout do nejmenšího detailu.

1 256

dokončených zakázek ročně

Nad každou zakázkou přemýšlíme, jak ji udělat ještě lépe. Soustředíme se na jednotlivé díly a detaily. Jsme rádi, že naše výrobky putují například do zdravotnictví, kde pomáhají zachraňovat životy. Zároveň myslíme na budoucnost, snažíme se omezovat naši ekologickou stopu, vyrábět a podnikat udržitelně. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, s maximální péčí. Naším cílem je zhmotnit vaše nápady. Na začátku vám stačí představa, o zbytek se postaráme my.

24

odborníků

31

let na trhu

Reference
 • Oceňujeme především odborný a profesionální přístup. Nová 3D loga jsme měli už 14 dní před termínem.

  Naše firma procházela rebrandingem a potřebovali jsme nová 3D loga, na které jsme poměrně spěchali. Líbila se nám prezentace firmy Plehaso a navíc jejich reference. Takhle by to mělo fungovat všude – oceňujeme především jejich odborný a profesionální přístup. Nová 3D loga jsme měli už 14 dní před termínem. Výsledek předčil naši představu. Děkujeme.

  Tomáš Novák

  Ředitel

Spolupracujeme
 • tescan
 • vakuum
 • prometal
 • skodovka