Programátor CNC strojů

Umíte tvořit programy pro CNC stroje, aby zvládly mnohdy komplexní technologickou realizaci? Pak přesně vás hledáme.

Náplň práce

  • > tvorba programů pro CNC stroje (laser, vodní paprsek).

Co požadujeme?

  • > vzdělání SŠ strojírenského zaměření,
  • > vhodné i pro absolventy,
  • > praxe není nutná,
  • > znalost čtení technických výkresů,
  • > znalost CAD/CAM,
  • > spolehlivost, zodpovědnost.

Rádi vám nabídneme

  • > zajímavou a samostatnou práci s odpovídajícím finančním ohodnocením,
  • > jednosměnný až dvousměnný provoz (podle potřeby),
  • > 13. plat,
  • > firemní stravování,
  • > zázemí stabilní firmy.

Místo výkonu

  • > Plehaso k.s., Pražská 40, Plaňany 281 04

Nástup

  • > dle dohody, ihned

Kontaktní osoba

Máte o tuto pozici zájem? Vyplňte, prosím, formulář a my se vám brzy ozveme. Pokud máte jakékoli otázky, obraťte se na nás, rádi vám je zodpovíme. (Paní Jamborová, info@plehaso.cz, +420 733 268 992)

Spolupracujeme
  • tescan
  • vakuum
  • prometal
  • skodovka